...

Συζήτηση για τους κόμβους κορμού του PWMN
User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by sf1n4k1 »

Πάνο γιατί τώρα?Γιατί ν αφαιρεθούν?Είναι πολλά τα γιατί..οκ πάσο για τ αρχικό post τα μετά?Και αφού δεν έμαθε τις εξελίξεις που τις έμαθε..διότι μαζί είχαμε μιλήσει όταν του είπα να κάνει join στο spn τότε..πως και δεν postare στο forum του pwn αλλά εδώ?Τέσπα η απλή λογική μου, μου λέει κόπηκε ο proxy κάντε κάτι γιατί τώρα το πήρα χαμπάρι και ξαναλέω ας με διαψέυσει :-)

Υ.Γ Θα κανονιστεί άμμεσα μετά γυναικών βεβαίως βεβαίως..

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by mp »

Καλά βρε Θανάση, θα μας τρελάνεις; Σε ποιο φόρουμ του PWN να ποστάρει; Εκτός κι αν εννοείς 2 χρόνια πριν.

Αν ο Κλεάνθης θέλει proxy, βάζει ένα nanostation με 40 ευρώ και είναι ok. Οπτική επαφή σαν client μπορεί να έχει με πολλούς κόμβους τριγύρω. Νομίζω πως το post το έκανε στο πλαίσιο της λογικής των κοινόχρηστων κόμβων που κάνουν καλό στο δίκτυο, χωρίς να ξέρει πως πλέον αυτό δεν τίθεται ως ζήτημα στην κοινότητά μας.

Τέλος πάντων, ένας ενεργός κόμβος στο σημείο του Κλεάνθη θα βοηθούσε, αλλά πρέπει ο ίδιος ο Κλεάνθης να το θέλει, να το στήσει, να το ψάξει, να το κυνηγήσει. Και τότε σίγουρα θα τον βοηθήσουν όλοι. Διαφορετικά δεν έχει κανένα νόημα.

edit: Όχι με 40, με 46,65 :-)

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by sf1n4k1 »

Καλά Πάνο..ξέρεις και τι λέμε και για το nano..απλά θες να βγάλεις κ άλλα στον αέρα..ψήθηκες με το forum?Και εμένα μου χει λείψει να κάνεις τον χαζό..χαχααχ

Λοιπόν πιο νάνο?Έδωσε 1Ευρώ ποτέ?Ποιον κόμβο?Ασχολήθηκε ουσιαστικά ποτέ για το δίκτυο πέρα απ την πάρτη του και για τα κοινά?Μας έπιασε ο πόνος πότε και γιατί?Μήπως επειδή δε παίζει το link με trv και βρεθήκαμε Πάτρα?Ας μιλήσει ο ίδιος απλά δε μπορώ να βλέπω τέτοιες ιστορίες δήθεν..Στραβώνω όσο να ναι..40 είναι πολλά για νάνο γιατί δεν είναι και σίγουρο το internet μπορεί να πέσει κανας tweety..οπότε πάμε στην ουσία..dsl. Αλλιώς χεράκι ποδαράκι σκαλίτσα σάπια κ βουρ να δούμε τι συμβαίνει στο pc.

Αν ξηλωθούν θα μ ενδιέφεραν σαν εξοπλισμός. Δηλώνω προταιρεότητα. (δήθεν).

Υ.Γ έλα last post για σήμερα θα πάθω overdose..ήμουν 3ς μήνες καθαρός xaxax

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by mp »

Εγώ κάνω το χαζό; Απαπαπαπα. Απλώς κρατάω τις ισοροπίες.

Καμιά πίτα θα κόψουμε;
sf1n4k1 wrote: Υ.Γ έλα last post για σήμερα θα πάθω overdose..ήμουν 3ς μήνες καθαρός xaxax
Έλα, κάνε ένα άκομα, αντέχεις!!!
Last edited by mp on Tue Jan 27, 2009 4:01 pm, edited 1 time in total.

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by sf1n4k1 »

Pwmn 2009?Τρελλένομαι!!!Μέσα!!Αν θέλετε να πω στη γυναίκα να φτιάξει να σας δηλητηριάσει κ όλας να ησυχάσουμε τι προτιμάτε?Σπανακόπιτα,Τυρόπιτα,Τραχανόπιτα?Και όποιος κερδίσει το φλουρί πάει στον Κλεάνθη και στήνει!

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by mp »

sf1n4k1 wrote:Pwmn 2009?Τρελλένομαι!!!Μέσα!!Αν θέλετε να πω στη γυναίκα να φτιάξει να σας δηλητηριάσει κ όλας να ησυχάσουμε τι προτιμάτε?Σπανακόπιτα,Τυρόπιτα,Τραχανόπιτα?Και όποιος κερδίσει το φλουρί πάει στον Κλεάνθη και στήνει!
Είσαι κακός ρε!

User avatar
Kleanthis
Eniac
Posts: 7
Joined: Wed Jan 02, 2008 1:15 am
PWMN Wind Node ID: 0

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by Kleanthis »

...
Last edited by Kleanthis on Mon Mar 16, 2020 11:57 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Kleanthis
Eniac
Posts: 7
Joined: Wed Jan 02, 2008 1:15 am
PWMN Wind Node ID: 0

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by Kleanthis »

...
Last edited by Kleanthis on Mon Mar 16, 2020 11:58 pm, edited 1 time in total.

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by sf1n4k1 »

Ρε Κλεάνθη..τι ψάχνεις δε μας είπες?Και πως και δε χρησιμοποιείς το δίκτυο όταν χρησιμοποιούσες και το δίκτυο και τον proxy μου πριν μερικούς μήνες που ήμουν μέσα?Δλδ έβαλες dsl η έχεις dialup?Πως σ επιασε ξαφνικά ο καημός ακόμα και να τα κατεβάσεις?Σου μίλησε κανείς απ την πολυκατοικία?Αφού μετα την last συνέλευση τότε που μιλήσαμε ο εξοπλισμός απο κοινόχρηστος είχε γίνει ιδιόκτητος σε όλους σας πως κ είχες κόλημα με το τι θα πουν οι άλλοι αφού όλοι και εσύ συμφωνήσατε στο να γίνει ιδιόκτητος και αφού δεν είχες ούτε link ούτε τπτ?Ηθικό το θέμα?Ανήθικο αφού δε δούευε σωστά ούτε σαν περιοχή ούτε σαν κόμβος..ανήθικο και προς αυτούς που τον έδωσαν και προς τον λόγο που τον έδωσαν.

Δεν ψάχνεις υπηρέτες οκ..το δέχομαι..τι ψάχνεις όμως?Έχει κάτι το pc και δεν ανάβει?Δεν έχεις link?Τι λείπει ασχολήθηκες να ξέρεις?Η απλά τελεσίδικα..κατεβάζεις εκτός κ αν κάποιος θελήσει να στήσει?(κάποιος άλλος πάντα εκτός απο εσένα?)

Οκ routes. Ο σωστός ενδιαφερόμενος που τότε λόγω ηθικής δε θέλησε να "αλλάξει" ομάδα που εν τέλει άλλαξαν όλοι..παρόλο που και ηθικά μπορούσε..θα έγραφε στο πρώτο post. Παιδιά έχω ένα κόμβο χρόνια που έχει link εκεί και εκεί..δεν έχω ασχοληθεί καιρό και δε ξέρω και πολλά αλλά επειδή ψήθηκα ν ασχοληθώ θέλω κάποιος να με βοηθήσει με τα routes και αν πιστέυει και κάποιος οτι μπορεί να βοηθηθεί βγάζοντας κάποιο link το δίκτυο. Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Ούτε κατεβάζω ούτε ανεβάζω ούτε άρες μάρες κουκουνάρες. Agreed ΟΛΟΙ?

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by sf1n4k1 »

Επιτέλους εποχές pwn...:p

Και χτύπησε το τηλ και ο τραγικός μίλησε..

Δε τίθεται θέμα να κατέβει ο εξοπλισμός. Ο εξοπλισμός λειτουργεί. Link λείπει στα 2.4 ή ακόμα και omni link. Ο Κλεάνθης δε ξέρει απο routes αλλά θα μάθει. Το μόνο που λείπει είναι να πει κάποιος tweety βάζω dedicated κεραία και να βγει ένα μόνιμο link ώστε να έχουμε μια omni μελλοντικά όποτε καταφέρουμε και συνενοηθούμε 10 "πατρινοί" (μόνιμοι εννοώ) στην πλ.Γεωργίου και γενικότερα στην πόλη μας. Η δηλητηριασμένη πίτα είναι μια λύση για μια συνενόηση γενικότερη απο κοντά.

User avatar
cornilios
Pentium
Posts: 469
Joined: Sat Mar 10, 2007 6:23 pm

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by cornilios »

otan pas apo to magazi sfyra moy kai emena thanash na ertho kai ego....na me dei to palhkari telika na toy fygei kai h periergeia poios eimai.


zhto h tritaia zagaria!!
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ
ΞΕΡΟΥΜΕ.

User avatar
Kleanthis
Eniac
Posts: 7
Joined: Wed Jan 02, 2008 1:15 am
PWMN Wind Node ID: 0

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by Kleanthis »

...
Last edited by Kleanthis on Mon Mar 16, 2020 11:58 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Itmy
AMD Athlon
Posts: 893
Joined: Thu Mar 08, 2007 12:17 am
PWMN Wind Node ID: 108
Location: Itmy Territory
Contact:

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by Itmy »

Έλα ψηθείτε για KafroTik λέμεεεεεεεεεεε :wink:
Death to all Fanatics

User avatar
beat
Intel 80286
Posts: 86
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:48 pm
PWMN Wind Node ID: 102
Location: tracert 10.140.5.71

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by beat »

@ kornilios

πιστευω οτι καταλαβες πως τα εγραψα χιουμοριστικά.


@sfinaki
δε ηταν μαλακια οτι τρεχατε απο εδω κ απο εκει.. εμαθε κοσμος απο εσας
εγω σιγουρα εμαθα κ αν ηταν οι χρονικες καταστασεις ηταν διαφορετικές θα ημουν κ πιο ενεργο μελος.
mi peis tipota se katalava apo tin IP

User avatar
sf1n4k1
Pentium IV
Posts: 2046
Joined: Thu Mar 08, 2007 9:11 am
PWMN Wind Node ID: 95
Location: Rio

Re: PWN_Center - Τέλος;

Post by sf1n4k1 »

Και που φροντίζεις ο κόμβος σου να παίζει 2 χρόνια Νίκο..ενεργό μέλος σε κάνει. Και που τον έχεις και εξυπηρετεί το δίκτυο άσχετα απο ένα κάρο μλκς που γίνονται πάλι ενεργό μέλος σε κάνει. Μακάρι να ήταν όλοι έτσι.

Post Reply