Διαγραφή posts από moderators;

Γενική Συζήτηση Θεμάτων του που αφορούν το δίκτυό μας
Locked

Να έχουν οι moderators το δικαίωμα να διαγράφουν μυνήματα, αν αυτά παραβιάζουν τους κανονισμούς λειτουργίας του forum;

Poll ended at Thu Jan 17, 2008 3:39 pm

Να μπορούν να διαγράφουν χωρίς καμμία εξήγηση
1
11%
Να μπορούν να διαγράφουν, αλλά να αναφέρουν τους λόγους της διαγραφής
1
11%
Nα μη μπορούν να διαγράφουν, μόνο να λογοκρίνουν
2
22%
Δεν έχω γνώμη - άλλο από τα παραπάνω
0
No votes
Το poll αυτο ειναι απαραδεκτο και εναντια στους κανονισμους του forum - ITMY
5
56%
 
Total votes: 9

mp
AMD Athlon
Posts: 813
Joined: Sat Mar 10, 2007 12:51 pm
PWMN Wind Node ID: 320

Διαγραφή posts από moderators;

Post by mp »

Ότι λέει το subject.

7 days running.

mp

trv
486
Posts: 291
Joined: Mon Mar 12, 2007 2:47 pm
PWMN Wind Node ID: 0

Post by trv »

Ειναι παγια τακτική μου σε οσα forum ειμαι / ημουν administrator ή moderator:

:arrow: Να ΜΗΝ διαγραφονται ποτε ποστς ή threads, εκτός απο εξαιρετικές περιπτώσεις.
Σε αυτές τις περιπτώσεις παντα στελνεται προσωπικό μηνυμα πριν τη διαγραφη ωστε να συμφωνισει ο χρηστης με τη διαγραφη του ποστ του ή να αλλαξει το περιεχόμενο.

:arrow: Πάντα οταν γίνεται edit σε καποιο ποστ είτε στέλνεται προσωπικό μηνυμα στον χρήστη είτε αναφέρονται οι λογοι του edit στο ιδιο το ποστ.


Φυσικά όλα τα παράνω και αρκετά ακόμη πάντα βρίσκονται στους κανόνες των φόρουμ τα οποια διαχειρίζομαι, και δρώ σύμφωνα με αυτούς, ανάλογα βεβαια και το υφος της κάθε κοινότητας και το κοινό στο οποιο απευθύνεται :)

User avatar
korkakak
AMD Athlon
Posts: 992
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:52 pm
PWMN Wind Node ID: 87
Location: Πλατεία Όλγας

Post by korkakak »

και κλειδώνει...
Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin van-guarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ! ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΤΕ ΤΟ wiki

:arrow: my blog

Locked